NOVÉ Originální 7D MARK II, 7D MARKII 7DII 7D2 CF, SD Paměťové Karty a Kryt Dveří, Víka Pro Canon 7D MARK II

rating

SKU: f9586

100% NOVÉ Originální 7D MARK II, 7D MARKII 7DII 7D2 CF, SD Paměťové Karty a Kryt Dveří, Víka Pro Canon 7D MARK II

Otázka? Pokud chcete mluvit s zákaznický servis zástupce, o tom, jak nainstalovat tuto část nebo obecnou otázku o tento produkt, neváhejte a kontaktujte nás tím, že opustí své jméno, telefonní číslo, a dotaz na naši E-mailovou adresu . Naše zákaznické oddělení vás bude kontaktovat do 48 hodin. Velkoobchodní? Pokud jste digitální opravárenské centrum hledá pro silné dodavatele, nebo pokud si chcete koupit naše výrobky ve velkém množství, můžete nás kontaktovat přímo.. můžete zadat požadované množství zboží a konkrétní značku a číslo modelu. Pak, náš zákaznický servis vás bude kontaktovat do 48 hodin. O Nás, Naši technici mají více než deset let zkušeností v oblasti digitální fotoaparát opravy průmyslu. Poskytli jsme našim zákazníkům vysokou úroveň spokojenosti našich výrobků a spokojenost. Požadujeme, aby naše služby byly rychlé, takže jsme se zajistit, aby naše opravy trvat déle než 48 hodin, a naše výrobky, které mají být odeslány do 24 hodin od zakoupení. Naše výrobky jsou kvalitní zajištěna! Jsou dodávány pro naše zákazníky ve zcela novém stavu! A co je nejdůležitější, cena za naše produkty a služby jsou stanoveny na rozumné ceny! Naším cílem je poskytovat nejlepší služby pro naše zákazníky a k dosažení 100% spokojenost všech našich zákazníků. Naši technici mají nahromaděné více než 10 let zkušeností v oblasti oprav fotoaparátů. Naším cílem je poskytovat nejlepší služby pro naše zákazníky a k dosažení 100% spokojenost všech našich zákazníků." Proč Si Vybrat Nás? - Skvělý zážitek - Rychlý Servis - Zajištění Kvality - Přiměřené Náklady Zaručit našim zákazníkům nabízíme 3 měsíců záruka pro naše opravárenské služby. Jedná se o následující podmínky, které děláme nevztahuje: na poškození tekutinami Písek poškození Fyzické da mage (jako je vrácení výrobku)

  • Kompatibilní Fotoaparáty Styl: Dslr
  • Číslo Modelu: Pro Canon 7D MARK II
  • Materiál: Plastové
  • Balíček: Ano
  • Značka: DHhanqisen
  • Kompatibilní Značka: Pro Canon

Štítky: mark nástroj, karty cf, měřidlo značka, lexar sd, 7d canon, značka toyota, cfexpress typ b, 6d mark 2, canon 7d mark ii kryt, 6d mark ii canon.

  • facebok
  • twitter
  • linkedin
  • youtube

Související produkty

Související
Vážení Kupující Přátelé: Vítejte na PT Průmyslu store! Obchod se nachází v největší v Asii elektroniky na trhu v Shenzhen, zavázala digitální fotoaparáty a videokamery ZRCADLOVKY opravy dílů.Zabýváme se Digitální Fotoaparát SLR fotoaparát opravy průmyslu
387.83 Kč
Související
KOPÍROVÁNÍ D7100 D7200 Baterie Dveří Kryt Víka Pro Nikon D7100 D7200 D7500 Náhradní Kamera Oprava Jednotky Část
136.27 Kč
Související
Nové Gumové Kartu CF Kryt Dveří Gumové Pro Niko D3 D3S Fotoaparát D3X Opravy dílů
461.21 Kč