Kříž Rotující LED Displej Kit 51 MCU Elektronické Produkce Kit DIY Kit Kreativní Kousky

rating

SKU: f9522

modname=ckeditor

Typ 1: kit + downloader

Typ 2: kit

(Popis: Tato cena je prodává balení obsahující ocas článku příklad zdrojový program!Tento kit je náhradní díl.To může být instalován buď jako bezdrátové napájení nebo štětcem napájení.To musí být nainstalován před tím, než mohou být použity.Obsahovat všechny komponenty uvedené v diagramu.V celý montážní proces, můžeme být nejen obeznámen s mechanickou strukturu sestavy, ale také třeba výrobce na poměrně kvalifikované technické úrovni, a také je třeba pochopit, single-chip počítač!uuuuuuuu nechápou elektronické nevím, single-chip přátelé, prosím, nekupujte!Tato produkce je velmi obtížné.Ať už je výroba úspěšná, nebo ne, nemá nic společného s tímto webem.Začátečníci mohou zkusit, ale pokud výroby je neúspěšné, musí tam být žádná stížnost!Prosím, být připraven na neúspěch předem.

Downloader pro slovo změnit, downloader model: 2303 TTL USB port CH340 není nutně kompatibilní s PC software, prosím, na vědomí!

Tyto zásilky jsou zobrazeny:

\

\

Poskytovatelé, PDF schémata, návod výroba, svařování, video tutoriály a další informace, převážná část jejich vlastní svařování musí být na základě, žádný základ, nekupujte, nemusí poskytovat technickou podporu, děkuji.

\

\

Obvod princip

Následující je obvod, schéma, které je velmi jednoduché. 32 IO porty MCU control 16 červenými Led a 16 zelených Led diod, respektive, jeden infračervený vysílač, jeden infračervený přijímač a infračervený přijímač na palubě bude zase jednou na každém kroku, tak, že MCU může vědět, od kterého okamžiku začít hrát znaků nebo obrazů; bezdrátové napájení napájení přes cívky na desce je ekvivalentní pracovní princip transformátoru.

Jako součást parametry, základní bezdrátové napájení komponent může být flexibilní.Stanice se snaží optimalizovat hodnotu, ale nemůže zaručit, že to je dobrý parametr.Parametry by měly být stanoveny experiment: R1 a R3 jsou hodnoty mezi 100-1K (220-560 hodnotu odporu této stanice), R2 jsou hodnoty mezi 5K-500K (10-100K odpor hodnota této stanice), C3 hodnoty jsou 200 PF-203. PF (místní stanice obvykle posílá 471-472), protože Q1 a Q2 tvoří komplementární pozitivní zpětná vazba, oscilátor, je to velmi snadné pro spuštění vibrací, ale při použití v bezdrátovém přenosu, různé cívky oscilace frekvence mají vliv na účinnost přenosu, protože některé součásti parametry musí být stanovena podle jejich vlastní experimenty, hodnoty rozsah místní stanice doručení je přijatelná.Experimentální bezdrátový přenos, ale aby se dosáhlo maximální účinnosti, nebo skutečný test změny.

Jaké jsou 3 způsoby napájení hlavní desky pro high-rychlost rotace?

\

1, použití tohoto bezdrátového přenosu metody na mapě, žádný kontakt a dlouhou životnost.

\

2. Způsob použití motor kartáče je jednoduché a efektivní.Vezměte prosím na vědomí, že životnost je velmi krátká.Pokud je to nutné, měli byste svarové vrstvy odolné proti opotřebení vodivé vrstvy na desce sám.Pokud kontaktní místo kartáč není dostatečně čisté a kontaktní tlak je vysoký, mědi, kůže na desce mohou být nošeny za několik hodin.I když budete nosit to, nemusíte se starat o to.Jsme všichni svařování mistrů.

3. Napájení základní desky přímo s baterií.Baterie instalované na základní desce, otáčet se základní deskou.Má vysoké náklady, krátký život a ovlivňuje rychlost.

Apartmá

1,0.8 mm ultra-lehký malý objem rotační deska tři-in-one deska: deska počítačem vrtání, počítač, frézování, vysoké teploty tin stříkání, pájitelnost je vynikající, použití musí být rozdělen na tři kusy, cross-šití, svařování, každý prvek je připájen samostatně.Tato deska může nejen dodávky energie prostřednictvím bezdrátového přenosu, ale také použít elektrický kartáč pro napájení.Kartáč byl navržen na palubě. (V případě, že self-vyrobené kartáče nemusíte bezdrátové napájení, stanice také speciálně přizpůsobené Menggang sledovat a pružné kartáče, po soudu, účinek je velmi dobré, pokud je to nutné, prosím, koupit samostatně!)

2, 3-6V dlouho-axis motor: speciálně navržen tak dlouhé osy hnacího motoru, motor musí řídit obvod otáčet kolem, ať deskové LED světlo-emitující diody udělat kruhový pohyb.Aby se snížily otáčky motoru, pokles napětí diody je použit k napájení motoru.Princip otáčení motoru není příliš rychlý, prostě dost dobrý, aby produkovat stabilní znaky.Pomalu a bezpečnější rychlost, nebude poškození zařízení nebo lidské tělo nebo předměty, samozřejmě, pokud uživatele bezpečnostní opatření jsou dobré, můžete zvýšit napětí a rychlost, takže zobrazení může být dosaženo bez blikání!

3. Červené a zelené 0805 skvrny 18 ultra-jasné světlo emitující diody každý: ve skutečnosti, pouze 16 pro každou barvu, aby se ujistili, zabránit opaření, příliš malé, dlouhý čas, vysoké teploty bude opařený, takže tato stanice je vybavena 4 více!Tam jsou 36 úplně.Co když jsme se spálit hodně lepí?Všechny z nich mohou být nahrazeny malé rozměry přímé plug-in, světlo emitující diody, 2*3MM náměstí mohou být vybrány, nebo obyčejné 3mm kruh může být vybrána, aby lehce oprášit trochu.

  • Typ: Klimatizace Dílů

Štítky: diy elektron kit, sklo na iphone 6s, pov, klimatizace diy, sada pov, diy elektronické kit set robot, rotující kulatý displej, box mod, klimatizace kit, torcia led displej.

  • facebok
  • twitter
  • linkedin
  • youtube

Související produkty

Související
modname=ckeditor . Obvod zásadě vychází pouze jeden kanál: Zkreslení a šum z této linie jsou mnohem nižší než obecný okruh, tak okruh vypadá méně jednoduché a složité, cílem je nízké zkreslení a nízký šum. Obecně platí, že
312.36 Kč