Auto Dálkové Ovládání 4 Dveří, Posilovač, Centrální Zámek Systém Automatické Bezpečnostní Zamykání Keyless Entry Kit S Vnější Rotací 360 Stupňů

rating

SKU: f9115

Popis:

Toto je univerzální 4 dveře power lock kit s keyless entry systém, a to vám umožní zamknout a odemknout dveře auta pomocí dálkového fob. Tento centrální uzamykací systém je dodáván s 4 pohony, 2 dálkové ovládání, 1 dveře zámek modul, kabelového svazku a kompletní sada příslušenství pro instalaci. S tímto silným kit, mohli jste přeměnit manuální zámky dveří automatické dveřní zámky. Kromě toho, můžete upgradovat svůj originální ovládací systém zamykání a aby vaše auto více pohodlné a bezpečnost.

Vlastnosti:

1. Provoz s dálkovým ovládáním pro bezklíčový vstup, inteligentní a jednoduchý design, umožňuje zamknout a odemknout všechny dveře přes dálkový ovladač arm/odzbrojit tlačítko, a tam je tlačítko mute.

2. To může upgradovat svůj originální ovládací systém zamykání, transformovat manuální zámky dveří automatické dveřní zámky, aby vaše auto více pohodlné a bezpečnost.

3. 4 heavy duty hladké operační pohony, 1 master a 3 otroky, výkonný a odolný motor, převádí manuální zámky dveří na plný výkon.

4. S mimo plnou 360 stupňů rotace hlavy, vodě odolný, hladký a blok prevence.

5. Vhodné pro většinu vozidel, pro 4 dveře, instalace, kompatibilní s dálkovým bezpečnostní uzamčení/odemčení výstupů.

Specifikace:

Host:

Pracovní Napětí: 12V(±5V)

Statický Proud: Dálkové Ovládání:

Pracovní Napětí: 6/12V

Statický Proud:

Vytrvalost (Nahoru a Dolů): 100000 krát

Hmotnost Balení: Cca. 916g

Obutí: Pro většinu automobilů nebo auta, pro 4 dveře instalace

Obsah Balení:

1 x Modul

1 x 5-wire Pohonů (Master)

3 x 2-drát Servopohony (Slave)

2 x Dálkové Ovládání

4 x Kovové Držáky

4 x Kovové Tyče

1 x Sada Kabelového svazku

1 x Sada Jiné Instalaci Dílů

Poznámky:

1. Vzhledem ke složitosti tohoto systému, profesionální automotive elektrikář technik je zapotřebí k instalaci produktu.

2. Kabelový svazek by měl zabránit vysoká teplota a vysoké napětí pozici.

3. Nedělají systému hlavní jednotka a dálkové ovládání do vody, mokrá nebo pod slunečním světle při vysoké teplotě. Pokud dálkové ovládání vzdálenost se stává kratší nebo LED světlo se stává dim, prosím, změnit nové baterie na dálkovém ovládání.

4. Před instalací centrálního zamykání systém, prosím, jasně pochopit strukturu dveří, který bude nainstalován na to, a ujistěte se, že místo instalace, která nebude mít vliv na pohyb okna.

5. Po instalaci zámku, roll okno nahoru a dolů několikrát, aby se ujistil, že je žádné poškrábání vzniku. Pak položte panel dveří zpět na.

6. Tento produkt nemá alarmující funkce nebo parkovací světla blikající funkce.

  • Funkce: Dálkové Centrální Zamykání
  • Typ Dálkového Ovládání: S LCD, Dálkové Ovládání
  • Dálkové Ovládání: Ano
  • Typ Příslušenství: Speciální Díly, Anti-Krádeže Zařízení
  • Typ: Anti-Krádeže Zařízení One-Way
  • Značka: SOONHUA

Štítky: auto centrální zámek, Dveře Auta, centrální zamykání dveří systém instalace, start stop, centrální zámek s klíčem, auto centrální zámek, auto door lock systém, auto com scanner, levné dálkového ovládání zámku dveří, auto centrum zámek.

  • facebok
  • twitter
  • linkedin
  • youtube

Související produkty

Související
NTG02M GPS Tracker pro jízdní kola, motocykly s Android a IOS APP HLAVNÍ GPS FUNKCE: 1. Vozidla, umístění A APLIKACE mapy dotazu B. počítačové platformy mapě dotaz C. SMS adresa dotaz D. Základní stanice umístění E. Google odkaz na umístění 2.Dálkové
1 098.73 Kč
Související
Ruska verze MA případě klíčenka + LCD displej + Silikonové Pouzdro pro scher-khan magicar Lcd dálkový ovladač doprava zdarma
230.39 Kč 161.21 Kč