Italské POMARI Originální Kožené Pouzdro pro iPhone 12 Pro Max mini High-end Luxusní Obchodní Módní Hovězí kůže Telefon Případech zahrnovat

rating

SKU: f9026

Přečtěte si prosím všechny následující před nákupem, aby se zabránilo spory

O Materiálu

Jsou vyrobeny z prvotřídních a odolných Francie hovězí materiály, stejné kůže materiál jako luxusní tašku značky... kůže je vyrobené z italské POMARI továrny. Můžete zjistit, které značky této továrny byl získán on-line

Pozor!

* Aby se lépe vešly na mobilní telefon, přijímá plně uzavřené design(Obtížné nainstalovat a odstranit), takže při demontáži jej, prosím, vyjměte telefon z horní části "tlačítko mute" straně. Prosím, nepoužívejte násilí nebo nehty. * Protože rohy iPhone 12 série jsou ostré, prosím, pohybujte se pomalu a lehce během instalace a odstranění, aby se zabránilo poškození kůže. * Prosím, snížit počet instalace a demontáž, protože nesprávné fungování může způsobit rohu opotřebení.

Přečtěte si musí před nákupem

Tento mobilní telefon případě použije první vrstva z hovězí kůže. První vrstva z hovězí kůže je nejdražší ze všech cowhides. Všechny náklady jsou velmi vysoké. Protože je to ruční práce první vrstva z hovězí kůže, to nemůže být 100% perfektní. Pokud se vám věnovat na 100% dokonalost, prosím, pečlivě zvážit. Krávy se setkáte s problémy, jako jsou bodnutí hmyzem a nárazy během jejich růstu, a některé jizvy budou ponechány. To je problém, se setkal pouze s pravé kůže. Umělá kůže není, takže některé z našich výrobků mají různé vzory nebo Malé jizvy, pokud si mysli, nedoporučujeme kupovat. Pokud neexistuje žádný takový problém, je to buď fake kůže nebo to je velmi drahé.

Funkce

1.Elegantní, vynikající vzhled, aby prokázala svůj dobrý vkus. Na rozdíl od konvenčních výběr barev; Odlišné od běžných výrobků na trhu. 2.High-end textury a měkké kůže pocit: Pohodlné, žádné deformace. 3.Silná odolnost proti opotřebení a dlouhou životnost. 4.Nádherné a luxusní dárek. 5.Podporují bezdrátové nabíjení. 6.Ručně vyráběné.

O Struktuře

Mimo hovězí kůže materiál dýha mísí hladce do premium PC, aby chránit váš telefon před nárazy. Takže váš telefon je obklopen luxusem. Přesnost děrování dělá váš telefon případě dokonalé uchycení vašeho telefonu. Kovové tlačítko hlasitosti a tlačítko spínače, přesné citlivosti nabízí silný stiskněte zpětnou vazbu; konkávní design dává vašemu fotoaparátu, všichni-kolem. Přesné řezání dává lepší prachotěsný efekt. Kovový rám je 1mm vyšší než fotoaparát pro ochranu fotoaparátu před poškrábáním. Tlačítka a fotoaparát díly jsou vyrobeny z hliníkové slitiny.

Údržba pro originální kožené zboží

1. Drž se dál od mastné nečistoty, kyseliny a jiné chemikálie. 2. Čisté kožené zboží lehce, s tenkou látkou, když tam je voda na to. 3. Pravidelné užívání může udržet to déle vydrží při mírném používání bude dělat to křehký. 4. Vyhněte se nechat koženého zboží pod žhnoucím slunci po dlouhou dobu.

Varování

*Prosím, neváhejte kontaktovat, pokud máte jakýkoliv dotaz, při použití našeho výrobku, Zákaznický Tým bude pracovat pro vás, jakmile je to možné; *Budeme ocení, že pokud byste mohli sdílet své pocity o našich produktech s jinými zákazníky tím, že opustí hodnocení nebo zpětnou vazbu; *Všechny obrázky jsou převzaty od skutečných vzorku.Tam by mohlo být nepatrný barevný rozdíl, protože jas a kontrast různých displejů;

  • Design: Prostý
  • Kompatibilní Značka: Apple iphone
  • Kompatibilní iPhone Model: iPhone12 Pro Max.
  • Původ: KN(Původu)
  • Typ: Napůl zabalené Případě
  • Funkce: Italské POMARI Originální Kožené Pouzdro pro iPhone 12 Pro Max.

Štítky: kryt iphone 11 mužů, kryt pro iphone 11 promax, call iphone 12, iphone 12 kůže, kryt romů, iphon 12 pro max., případ iphone12, podívejte 11 pro max případě, luxusní, xs max kryt bůh, iphone 11 mužů.

  • facebok
  • twitter
  • linkedin
  • youtube