Doprava zdarma, 3ks ER11 kleštiny 3.175 mm ,4mm,6mm+1ks ER11A Matice pro CNC frézování soustruh nástroj, upínací kleštiny a matice

rating

SKU: f802

Milý příteli, pokud nemůžete najít, co potřebujete ,prosím, řekněte mi, Typ: ER ER11 kleštiny Balení: 3 ks ER11 kleštiny 3.175 mm,4mm,5mm

1 ks ER11A Matice

Kupující musí-přečtěte si :1 Jako součin rozsahu průtoku objemu, občas na skladě , takže než se rozhodnete koupit to dítě , prosím, dostat do kontaktu s majitelem, jestli je skladem. Obecné situaci není na skladě, pokud zlomený budu neprodleně informovat zboží, můžete si vybrat vrácení peněz nebo jiné zboží , ale také se zeptat jednoznačně lepší, byl zdarma ke zpoždění vaší nouze.

Vítá vás nabídku předpokladu pochyb o tom, dejte nám dohodnout pochopení výrobku samotného, nebo jiných záležitostí . Způsobil zbytečné potíže,- zdarma .

3 . Všechny naše výrobky jsou podporovány TenPay , sub - sub - kvalita, cena , cena za konečné ceny , nákup jednotlivých položek nepřijímají smlouvat !

Kupující věnovat pozornost :předtím, Než kupující zachytil zboží , prosím, pečlivě zvážit , navzájem respektovat výsledky práce a vyhnout se fotografoval nekupujte !

4 : všechny platby a dodání, budeme neprodleně odesláno po obdržení peněz !

5 : Prosím, fotografoval po komodity , a převzít iniciativu, aby mě kontaktovat, jakmile peníze !

Požaduje kupující obdržel zboží, není žádný problém pro přijetí zboží podle okolností , co nejdříve potvrdit doručení do 1-2 dnů , pokud tam jsou problémy, včas vás o tom včas informovat Hao léčby, neobdržel zboží 1-2 dny potvrdit, ani kontakt na majitele . Kupující zboží obdržel, se považují za kvalifikované . To se pak požádala řekl prodavač náhradních dílů nebo zboží , obchod není zodpovědný ! Prosím kupující vědět !

7 všechny Naše výrobky před tím, než jsou vydány jsou přísně testovány , naprosto zajištění neporušenosti zboží. Kupující si zboží by měl být viděn v přední části nákladní lodní společnost pracovník , pokud dojde k poškození , ať personál vydal "poškozené zboží důkaz" , a pak se vrátit zboží, které námořní společnost , jsem obchod o výměnu.Pokud jste znamení pro poškozené zboží po areálu náhrada , navrácení, restaurace není ve vratných. Děkuji!!! ! !

8 doporučené "TenPay" Platby , můžete přímo přehrávat peněz na můj účet výše uvedených , prosím, kontaktujte mě před platbu , bude loď do 24 hodin .

Po nákupu :

Pokud máte pocit, spokojen s našimi službami , prosím, dej mi chválu ^ ^ , kde v případě, že není splněn , informujte prosím majitele aby se k vám včas , nedávejte do komentářů, nebo chudí nemají žádný kontakt v případě posuzování, zatímco dělá váš problém a nelze jej vyřešit, a já vám dám majitel vyjednat uspokojivou odpověď .

  • Číslo Modelu: ER11 Kleštiny
  • Aplikace: Další
  • Značka: KAVTECNC NÁSTROJE
  • Množství: 4ks
  • Původ: KN(Původu)

Štítky: cnc er11, er11, kleštiny er11, Collet, upínací matici, kleštiny hřídel, er11 matice, kleštiny matice, er11a, router vody.

  • facebok
  • twitter
  • linkedin
  • youtube

Související produkty

Související
Vezměte prosím na vědomí : Obrázek jen jako odkaz.skutečné dodané zboží má přednost ! První třídy 1065 uhlíkové oceli Kalené a broušené balíček obsahuje: 11 ks ER16 Jaře Kleštiny (1mm,2mm,3mm, 3.175 mm, 4mm,5mm,6mm,7mm,8mm,9mm,10mm)
438.57 Kč 394.75 Kč
Související
Velikost:33/38/50/55*4.8*1.4 cm Materiál: Plast Plastové typ: ABS Velikost:33/38/50/55*4.8*1.4 cm Vlastnosti Produktu: magnetické nůž bar rukojeti bezpečně, ale snadno uvolňuje nože, kuchyňské náčiní, nebo nářadí. Kompaktní,
251.36 Kč 150.73 Kč