Kniha éra dinosaurů v další. reality Devar 00-0001446

rating

SKU: f611

Slyšela máte rádi dinosaury!Mimochodem, jsme sběr expedici do мезозойскую éry-tak nazývá období, kdy dinosauři žili na naší planetě.Chci jít s nimi?To by bylo skvělé!Ukážeme vám, tak moc v pohodě!Jen nejdřív bude muset připravit trochu, protože bez znalosti v Dobrodružství v žádném případě!

To je velmi neobvyklá kniha-to bude přenést čtenáře do minulosti mnoha miliony lety. Энциклопедия bude vyprávět o nejstarších a tajemné obyvatele naší planety-dinosauři.Zjistěte, jak se objevil a proč zmizeli, zjistit, proč ne všechny starověké ještěrky správně nazývat dinosaury a seznamte se s nejslavnější палеонтологами spolu s knihou "Wow!Dinosauři ".

Stáhnout zdarma Devar aplikaci na vašem smartphonu nebo tabletu, aktivovat knihu a stát se hrdinům nové vzrušující dobrodružství!Historie začíná od první stránky-Vítejte v úžasném světě!

Pevný kryt.Množství страниц-55.

Kniha rozvíjí

Horizont

Paměť

Pozorování

To

Logické Myšlení

Poznámka

  • Značka: NIC

Štítky: francouzské základy knihy, francouzský dopis, kniha, francouzské knihy objednávek, případ francie kniha, francouzské knihy, španělština, francouzský cooke kniha, kniha korán francouzština, francouzský slovník kniha, francouzské cvičení kniha, hračka kniha francouzština.

  • facebok
  • twitter
  • linkedin
  • youtube

Související produkty

Související
Přenosné Týdenní Pilulku Úložný Box 14 Mřížky Dvouřadá Organizátor Dávkovač Medicína Boxy Mini Tablet Dělič Skladování Případ Popis Položka je jednoduché a praktické pilulka, lékařství případě skladování nádoby s víky. 7 denní
163.31 Kč 106.08 Kč