Řas Lepidlo Odstraňovač 15ml Pro Řasy Gel Rozšíření Lepidlo Z Lepicí Nástroj Jelly Transparentní Gel

rating

SKU: f34

Název výrobku: lepidlo na Řasy, odstraňovač

Vyrobeno v Číně

Ingredience:

Gama-Butyrolakton Dimethylketone Kyselina Stearová Parfém

Hmotnost výrobku: 15 ml upozornění: Tento produkt aviods dotýkat očí a kůže

Barva: transparentní doba použitelnosti: tři roky Funkce: bez stimulace, vykládání efekt je dobrý, nebolí skutečné řasy Použitelné lidí: jako oko zkrášlování MM Tipy: Uchopení řasy snadno ublížit, když se na odstranění skutečných řasy Použít odstraňovač během několika minut lze snadno odstranit nedotýkejte se kůže, když se používá, gel-jako třeba zavřené oči odstranit, aby nedošlo k dostat do očí, oči jsou velmi citlivé, nepoužívejte. Věnujte pozornost na použití bavlněné tampony, s bavlněným hadříkem namočeným v řasy, nelze přímo zmáčknout oči.

  • Typ Položky: lepidlo na řasy
  • Značka: MOJE JMÉNO JE RACHEEL
  • Číslo Modelu: FR-007

Štítky: nehty lampa 9 w ks, opičí mozek mísy, mi9 případě high-end, lampa na nehty 54w sada, růžové dolar papír, panda nordic deco, panda patch ponožky, orkina 60mm hodinky, omítky cigaretu.

  • facebok
  • twitter
  • linkedin
  • youtube

Související produkty

Související
【S+ typ】 Prosím, dost třást před použitím lepidlo! 【Obsah】 5ml 【Suché Čas】 1-2S 【Dobu trvající】 6-7W 【Lepidlo barva】 Černé lepidlo 【Barva uzávěru】 Red cap 【Jak udržet naše lepidlo】 A.
205.45 Kč 164.36 Kč
Související
Elektrické Řas Lepidlo Shaker Tekutý Pigmentový Inkoust, Lak Na Nehty Třepání Stroj Specifikace: Přenosný a lehký design se snadno přenáší. Vyrobeno z vysoce kvalitního ABS materiálu, který je bezpečný, trvanlivý a odolný proti opotřebení.
276.52 Kč 174.21 Kč
Související
【Značky】 Ibeauty 【Typy】 Konečný dluhopisů 【Původní】 Korea 【Specifikace】 5ml 【Suché Čas】 3-4 S 【Dobu trvající】 6W 【Lepidlo barva】 Černá 【Způsob skladování】 Neotevřené lepidlo
707.54 Kč 566.03 Kč