Vysoký Průtok Vstřikovacího potrubí Rozdělovače Paliva Pro Toyota Soarer Supra MK III Korunu 1JZ 1JZGTE

rating

SKU: f1760

RM23682655833489179

NÁZEV

Vysoký Průtok se Hodí Pro Toyota Soarer Supra MK III Korunu 1JZ 1JZGTE Vysoký Průtok Paliva Rail Kit Aplikace

Hodí se Pro Toyota Soarer Supra MK III Korunu 1JZ 1JZGTE

POPIS

Přímé Šroub Na Snadno Nainstalovat

- Povolit Tuner Používat Větší Top Feed Injectors.

- Nejlepší pro High Boost a VŠECHNA Motorová Vozidla.

- Vhodné pro Všechny 10,5 mm na 11.mm Top Feed Injectors

- CNC Stroj Řez

- Pasuje na Všechny Toyota 1JZ 1JZGTE

Tyto kolejnice mají 1/2" paliva nesl, že svíčka rukojeť vysoce výkonné aplikace.Tento velký nesl také tlumí zpět impulsy vytvořené větší vstřikovače, ale může být také použit s stock nastavení.Další 1/8 NTP port je součástí ubytovat oxid nastavení nebo tlaku paliva dle vašeho výběru (podívejte se na naše další aukce).Vlastní palivové potrubí montáž je součástí pro výrobní linky, a na koncích kolejnice jsou pre-poklepal přijmout nebo -8 -6 AN kování pro uživatele s vlastní palivové potrubí.Můžete použít svůj OEM regulátor tlaku paliva, nebo nastavitelný regulátor tlaku paliva.BUĎ regulátor se montuje přímo na železnici.Budete dostávat všechny hardware, kování, a O-kroužcích vstřikovače jsou zahrnuty také.Nejsou ŽÁDNÉ další díly potřebné pro tyto instalace!!!

Poznámky

To nebude fit VVTI na základě hlavy válců.

**To, co vidíte, je to, co dostanete.

Stav

Prémiové Kvality. 100% zajištění kvality teste

Zbrusu Nová.Nikdy použít, nebo továrnu koupit výstupy.

Obchodníci jsou vítáni, kontaktujte nás pro vlastní závodní díly a velkoobchodní sleva!

Všechny Originální.Naše Fotky jsou skutečné fotografie výrobků, které nakupujete.Nikdy jsme kopii z jiné společnosti, katalog nebo webové stránky.

Sledování

ANO

  • Značka: CSKS
  • Typ Položky: Přívod Paliva A Léčba

Štítky: 1jz, 2jz, sada 1jz gte, nissan s13, toyota soarer, sr20, vlastní toyota crown, potrubí rozdělovače paliva honda, ojnice, 1jz gte vvti.

  • facebok
  • twitter
  • linkedin
  • youtube

Související produkty

Související
47149 WLR RACING - 2ks(hodně) GRAFIT/HLINÍK, B - SÉRIE PRO HONDA B16A2 B16B B18C ZÁHLAVÍ/POTRUBÍ TĚSNĚNÍ VÝFUKU WLR4957 Použití: PRO HONDA B-SERIES B16A2 B16B B18C Vlastnosti a Výhody: Není sfouknout jako levné papírové. Rozměry a Materiál:
173.16 Kč 86.58 Kč
Související
Otočná hadice end Naše otočná hadice končí, jsou vyrobeny z lehkého hliníku, otočná o 360° pro maximalizaci hadice instalace umožňující rychlé vyrovnání končí po hadice.Mají unikátní kužel design zajišťující snadnou montáž a také nabídnout
93.29 Kč
Související
Popis Vyrobeno za použití hliníkových slitin, které splňují nebo překračují minimální požadavky pro hadicové fitinky. Každý součástí je přesnost obrobené pro přesné tolerance pro bezproblémový výkon. Vlastnosti: Velikost:
115.30 Kč 114.25 Kč