20M 1 Jádro SC Drop optický patch kabel single mode Simplex Drop FTTH Optické Vlákno G652d propojovací kabel doprava zdarma SC vnitřní

rating

SKU: f166

Email:[email protected]

Skype:e_link60

SC UPC Drop optický patch kabel Kabel single mode Simplex Drop FTTH Optické Vlákno G652D propojovací kabel 1 jádro 2 oceli

1 Základní 2 Ocelové:

PIC Ukázat:

  • Kabel: 1fiber 2 ocelové
  • Typ Konektoru: SC/UPC
  • Vlákno Typ: Single Mode
  • barva: Černá Bílá
  • Položka: drop patch kabel
  • MN: 1ks
  • Původ: KN(Původu)
  • Číslo Modelu: DPC-20m
  • Značka: NoEnName_Null
  • Certifikace: CE
  • Velikost: 3.0*2.0mm
  • Délka: 20m
  • IL: <0,3 dB
  • RL: >50dB

Štítky: kabel ftth, apc sc, drop vlákno, pigtail lc, ftth nástroj, kabel drop vlákno, SC UPC, kabel drop, fiber optic, optický propojovací kabel, sada ftth.

  • facebok
  • twitter
  • linkedin
  • youtube

Související produkty

Související
E-mail:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/Whatapp/tel:+86-13065838003 Popis: Optické adaptéry umožňují uživateli, aby pár z jednoho typu konektoru na jiný typ. Tyto adaptér se skládá z polymeru, vnější tělo i vnitřní
186.58 Kč
Související
Talon TL-200R Krimpovací nástroj To je RJ50 RJ45 RJ11 RJ12 RJ22 Krimpovací Nástroj. Uhlíkové Oceli materiál a Výtvarného zpracování, Vysoce Kvalitní ! Pro Řezy, Lišty A Záhybů 10P10C, 8P8C, 6P6C, 6P4C, 4P4C & 4P2C V jeden nástroj. Ústí
486.37 Kč
Související
Univerzální Stripper na 3.1x2.0mm FTTH drop kabely s ocelovým drátem nebo FRP síly členem. Vyrobeno z zinkové slitiny oceli s PVC non-skluzu rukojeť. • Zlepšit kabel sestřih, efektivnější a snadné použití. Budeme pracovat 6 Dní v týdnu
188.68 Kč 166.04 Kč