Dopro Kytaru, 5-polohový Snímací Přepínač Pickup Přepínač s Černá/Slonová kost/Bílá Tipy pro American Standard Strat

rating

SKU: f148833

Balíček zahrnuje 3 zdarma tipy, které normálně prodává se samostatně

Navržen tak, aby se vešly Americký Fender Standard Strat kytary s 5-way vyzvednutí přepínače

3/16" páka radlice využívá USA přepínač tipy.Obsahuje #6-32 závit upevňovací šrouby.

Skvělé pro kytaru stavební projekty

Balíček obsahuje 5 polohový přepínač s dvěma šrouby a 3 spínače tipy

Balíček obsahuje 5-Způsob Vyzvednutí Přepínač,3 zdarma tipy a montážní šrouby.

Platba musí být doručena do 7 dnů po aukce skončila.budeme odeslat ji jako brzy, jak je to možné poté, co jste zaplatili.

Máme loď do 2 pracovních dnů .Většina našich položky jsou dodávány prostřednictvím běžné ekonomice Air Post, aniž sledovací odkaz, pokud chcete přidat sledovací odkaz na váš balíček, dalších $4.00 bude potřebná pro přepravu.Prosím, věnujte velkou pozornost, aby tento termín dříve, než si koupíte.

My dont přijímáme kombinovat poštovné.Pokud chcete žádost o velkoobchodní nabídku, prosím, kontaktujte nás pro potvrzení přepravní poplatky první.

Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu.Tyto poplatky jsou kupující ' s odpovědností.Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup.

Budeme loď na adresu, kterou jste zadali během checkout procesu, spíše než váš PayPal dodací adresu.

To je mezinárodní poštou z Číny se po celém Světě.Běžná dodací lhůta je 10-20 pracovních dnů, aby se Spojené Státy a 15-25 pracovních dnů do jiných zemí, prosím, velkorysý pochopit, že.

Zkontrolujte vaši objednávku okamžitě, jakmile je obdržíte.Všechny pohledávky (poškozené, chybějící nebo nesprávné položky) musí být podána do 7 dnů od data, k nim dostanete.

Vadný Pořadí:

Pokud příkaz, který jste obdrželi, má výrobce vadu, prosím, napište nám fotografie z vadné položky okamžitě.Musíme vás poslat zpět vadné části dříve, než jsme loď vám náhradní.Jakmile obdržíme vadné části a prohlédnout si ji, budeme dostat náhradu na jeho cestě k vám.

Poškození při přepravě:

Zkontrolujte, zda váš balíček(y), než to přijmout.Pokud vidíte jakékoliv poškození a/nebo důkazy o manipulaci na vnějším obalu MUSÍTE se ujistit, že dodávka osoba dává na vědomí, že toto poškození na potvrzení o doručení.Jakmile jste provedli jisti, je vědomí, poškození je na potvrzení o doručení, řekněte řidič dodávky, který odmítne přijmout poškozené balení, pak kontaktujte nás okamžitě.Jakmile jsme potvrdit naše dopravce, jsme ll dostat náhradu na jeho cestě k vám.

Chybějící Příkazy:

Pokud jste obdrželi dílčí objednávky, neprodleně nás kontaktujte.V tomto případě, prosím, napište nám fotografie z dílčích pořadí, které jste obdrželi.Jakmile jsme potvrdit naše přepravní dept., jsme ll dostat náhradu na jeho cestě k vám.

Špatné Rozkazy:

Pokud obdržíte zboží, které jste si objednali, kontaktujte nás ihned.V tomto případě, prosím, napište nám fotky položku, kterou jste obdrželi.Jakmile jsme potvrdit naše přepravní dept., jsme ll dostat náhradu na jeho cestě k vám.

V slovo, Pokud máte nějaké problémy, prosím, kontaktujte nás na prvním místě!budeme řešit vaše problémy co nejdříve.Prosím, ne otevřít spor na lehkou váhu, než kontaktujte nás, to je nepřispívá k vyřešení problému.Díky za pochopení!

Vážíme si podnikání s našimi zákazníky, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby, prosím zanechat pozitivní zpětnou vazbu a dejte nám 5-hvězdičkový hodnocení skóre.Pokud máte problémy, prosím, ujistěte se, kontaktujte nás nejprve a budeme se snažit v našich silách vyřešit problémy.

Máte-li jakékoli dotazy nebo problémy, Prosím, neváhejte a kontaktujte nás,Budeme odpověď vám do 24 hodin.Prosím, podívejte se na naše termíny a popisy pozorně předtím, než jste nabídku.

  • Typ: Spínač
  • Značka: KAISH

Štítky: kytara p90 vyzvednutí, kytara strat pickup, strat pickup, jeden pickup, kmise humbucker snímače, vyzvednutí přepínání, acoust kytara pickup, pevné kytarové snímače, kytara přepínač, hot alnico pickup.

  • facebok
  • twitter
  • linkedin
  • youtube

Související produkty

Související
Funkce Zabudované v lehký tón-dřevo, SG-1 pickup zajišťuje přirozené zesílený zvuk vaší akustické kytary bez úpravy nástroje, která se Konala v místě napětí naladěné struny, SG-1 se nainstaluje a bezpečně mezi mostem sedlo a kolíky Lehká váha, celková
1 195.16 Kč
Související
FLEOR ve Věku Pearl 4Ply Tele Thinline 69 Kytaru Pickguard Pick Guard Poškrábání Desky w/ Pickguard Šroubky Funkce: Pro FD Tele Thinline 69 Reissue Tele RI styl kytaru náhradní. 12 standardní montážní otvor vzor s counter-potopena montážní otvory
262.05 Kč 201.88 Kč