Ustar 91909 Model Plastové Rýsovací w/Čepel Profesionální Hobby Řezné Nástroje DIY Příslušenství

rating

SKU: f1183

Ustar 91909 Model Plastové Rýsovací w/Čepel Profesionální Hobby Řezné Nástroje DIY Příslušenství

Popis:

- Výrobce:

- Série:

- V ceně: 91909 x 1 (blade v ceně)

- Můžete použít tento nástroj ke snížení plastové desky (ABS, PVC, atd.)

Komentáře: nebezpečí Udušení, prosím, mějte mimo dosah dětí. Tento model napájení/nástroj vyžaduje technologie a dovednosti provozovat. Podrobnosti a parametry nástroje jsou určeny výrobcem, nejsme zodpovědní za chyby provedené výrobcem. Cena produktu nejsou zahrnuty celní daně/daně ve vaší zemi. Pokud výrobce změnil balíček produktů, někdy nemůžeme změnit náš seznam obrázků v čase. pokud jste nákup položky. to znamená, že accpet starší verze nebo nová verze tohoto balíčku týkajícího se výrobků. prosím, pozornost.

O Doprava: Budeme loď všechny objednávky prostřednictvím registrované letecké pošty. konkrétní způsob dopravy závisí na vašem výběru. v případě, že zásilka je celková hmotnost je pod 2 KG, budeme loď objednávky s jedním balíkem. v případě, že zásilka je celková hmotnost je více než 2 KG nebo balík je přes lodní limit velikosti, rozdělíme to do dvou nebo více pozemků, aby se loď. Poté, co vaše objednávka je dodáván, tam bude krátké zpoždění pro sledování informací pro zahájení aktualizace. Můžete sledovat své info na stav své objednávky můžete také sledovat na webových stránkách aliance. doporučujeme www.17track.net nebo global.cainiao.com Pokud nejste obeznámeni s tím. kontaktujte nás. můžeme vám pomoci sledovat to. Obvykle místní distribuční centrum (post office), je třeba 10 až 15 dní (Evropské, Asie), 10 až 25 dní (Severní Amerika, Austrálie), 30 až 60 dní (v Jižní Americe) až po dodání. pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 30 dnů (Evropské, Asie), 40 dní (Severní Amerika, Austrálie), 60 dní (Jižní Amerika). Prosím, vyzvednout si zásilku na poště nejbližší adresu příjemce. s sledovací číslo. Prosím, laskavě poskytnout nám vaše správné adresy příjemce. nebo vaše zásilka nebude úspěšné doručení.

Kontaktujte Nás: můžete nás kontaktovat Fitwithvero.cz zprávu systém, obvykle zpráva bude odpověděl do jednoho pracovního dne. pokud tam je nějaké problémy, prosím, kontaktujte nás, budeme se snažit v našich silách, aby vám pomohl. Můžete také kontaktovat zákaznický servis Fitwithvero.cz.

O Skladem: Jsme také prodávat naše produkty na jiné platformy nebo webové stránky. takže tam je malá šance, že produkt, který jste zakoupili, je vyprodán. obvykle budeme vás kontaktovat v 1 nebo 2 dny. prosím, zrušit objednávku laskavě. jsme tak omlouvám se za chyby. pokud je to se vám stalo. jsme tak se za to omlouvám. nabízíme vám slevu nebo kupón ukázat náš respekt. můžete jej použít na další nákup. prosím pochopit.

Jiné Politiky: Vážné Kupující Pouze. Prosím, Místo Aby Pouze Tehdy, Pokud Souhlasíte Se Všemi Podmínkami.

  • Věkové Rozmezí: >14Y
  • Materiál: Kovové
  • Číslo Modelu: 91909
  • Varování: Nebezpečí Udušení,14+
  • Téma: Auta
  • Výrobce: Ustar

Štítky: clay nástroj, model tamiya, tlumivka cívka, model scribe, pic18f4520, plastoc model nástroje, rýsovací marking, hobby modelovací nástroje, scriber, model auto stavební.

  • facebok
  • twitter
  • linkedin
  • youtube

Související produkty

Související
Model Historické Nástroje Dlouhý Nos Cutter Kleště S Řezacím Tamiya 74002 Doprava Zdarma
702.30 Kč 597.06 Kč
Související
PODMÍNKY Poznámky: Vzhledem k malé části, které by mohly způsobit nebezpečí udušení, prosím, držet daleko od dětí Všech produktů, cena je pevná.máme jen sleva v nákupní sezóny.Tento Model Nástroje vyžaduje technologie a dovednosti provozovat.Ceny
257.02 Kč
Související
Vážení, děkuji, že jste se rozhodli pro tento obchod. Všechny produkty v tomto obchodě jsou sestaveny modely. Nástroje a lepidlem je třeba zakoupit samostatně. Nemáme žádné lepidlo v modelu. Zobrazit obrázky pro účinek barev po montáži. Samotný model neobsahuje
104.61 Kč