Pokoušíte se již delší dobu shodit nějaké to kilo či přesedlat na zdravější životní styl? Přestože následujete nejrůznější zdravotnická doporučení, střídáte všemožné diety, detoxy či nedej bože hladovíte, pochopitelně nedosahujete požadovaných výsledků. Ba co hůř, po řadě takových neúspěchů se cítíte vyčerpaní, deprimovaní a následně se často uchylujete k tomu, své deprese zajídat. A tak se dostáváte do začarovaného kruhu, z něhož není snadné cesty ven.

Mým cílem je, Vás prostřednictvím jídelníčku na míru zbavit všech špatných stravovacích návyků, pomoci Vám shodit přebytečná kila a nabrat zpět ztracené sebevědomí i energii.  Výhledově se společně pokusíme docílit toho, abyste o jídle přestali přemýšlet a správné stravovaní začali brát jako automatiku a životní styl.

Naučím Vás tedy jíst správně, dostatečně, uspokojivě a pravidelně. Jídelníček vždy nastavuji dle individuálních potřeb klienta a s ohledem na jeho momentální stav, situaci i potřeby jeho těla. Náročnost na přípravu jednotlivých jídel uzpůsobuji Vaší vytíženosti, vztahu k vaření a také finanční situaci. Tudíž jídelníček může zahrnovat pokrmy jednoduché a rychlé na přípravu, či o poznání náročnější recepty, inspirované mými vlastními.

Vstupní konzultace slouží k tomu, abych se o Vás na základě přátelské diskuze a Vámi vyplněného vstupního dotazníku dozvěděla co možná nejvíce. Zjistím, jaké jsou Vaše stravovací návyky, denní režim, přístup k pohybu a sportům, celkový životní styl, rodinná anamnéza atd.

Následně Vás změřím na bioimpendačním přístroji IN-BODY 230. Ten s přesností vypočítá Váš BMI, bazální metabolismus, poměr tuků a svalů ve Vašem těle, odhalí kolik viscerálního tuku je ukryto ve Vašich útrobních orgánech a také, zda-li nejste zavodněni. Na základě všech těchto skutečností budu schopna Vám sestavit jídelníček přesně na míru.

Následně s Vámi prodiskutuji jednotlivá jídla i případné recepty. V případě, že si nebudete vědět rady s nákupem, vyrazím s Vámi do nejbližšího supermarketu a společně projdeme jednotlivé potraviny. Navrhnu pro Vás vhodné možnosti z hlediska pohybu a sportu.

V následujících týdnech budete docházet na pravidelné konzultace a v případě potřeb budeme jídelníček upravovat.

Ceník služeb

  • Diagnostika těla - INBODY 230

  • 700
  • Objednat
  • Vytvoření individuálního jídelníčku

  • od 3000
  • Objednat

Získaná osvědčení a certifikáty

rekvalifikace-poradce-pro-vyzivu